Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csónakázó szerelmesek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

869. Magyar festő, 20. sz. első fele

Csónakázó szerelmesek

olaj, vászon

55*66 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)