Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Sétáló szerelmespár, 1923

543. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)

Sétáló szerelmespár, 1923

olaj, karton

43,5*33 cm

j.j.l.: Turán Hacker Mária 1923, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Hölgyek palettával, 2008. (60. kép).