543. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)
Sétáló szerelmespár, 1923
olaj, karton
43,5*33 cm
j.j.l.: Turán Hacker Mária 1923, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Hölgyek palettával, 2008. (60. kép).