Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Vándorok

806. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Vándorok

olaj, karton

47,5*59,5 cm

j.j.l.: Zemplényi Magda, keret nélkül