Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Virágcsendélet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

578. Magyar festő, 20. sz.

Virágcsendélet

olaj, karton

50*40 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)