Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Jelenet

786. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Jelenet

olaj, vászon

65,5*90,5 cm

j.ho: vakkereten Zemplényi Magda Marosán