Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Templombelső

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

651. Magyar festő, 20. sz. első fele

Templombelső

olaj, vászon

95,5*67 cm

j.n. ho: kiállítási cédula töredék

Vételi megbízás (PDF)