268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Vörös táj, 1990

689. Bari Janó (Kazincbarcika, 1955 - )

Vörös táj, 1990

olaj, vászon

52*67,5 cm

j.j.l.: Bari 1990