268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Férfi portré, 1943

555. Magyar festő

Férfi portré, 1943

olaj, vászon

50,5*41 cm

j.j.f.: olvashatatlan 1943, keret nélkül