268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hegyvidéki táj vonattal

872. Knob jelzéssel, 20. sz. eleje

Hegyvidéki táj vonattal

olaj, vászon

49,5*70 cm

j.b.l.: Knob, sérült, keret nélkül