Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szőke lány

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

602. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Szőke lány

olaj, vászon

40,5*69,5 cm

j.ho: Zemplényi Magda

Vételi megbízás (PDF)