268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Almaszedők, 1920

886. Karinthy (Karinthi) Ada

Almaszedők, 1920

akvarell, tus, papír

205*440 mm

j.b.l.: E. Karinthy Ada 1920, Feltehetően kiállítva: Az OMIKE Művészakció II.-ik Művészeti Kiállítása, Budapest, 1941. február (kat. 79. Gyümölcsszedő lányok), aukció: A Magyar Kir. Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának XXXV. Aukciója, Budapest, 1926 december,