Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Lovag

764. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Lovag

olaj, karton

69,5*52,5 cm

j.n. ho: Zemplényi M., sérült, keret nélkül