268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Koronázó templom”

887. Vadász Endre (Szeged, 1901 - Budapest, 1944)

”Koronázó templom”

színezett rézkarc, papír

235*190 mm

j.j.l.: Vadász Endre