Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Találkozás

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

854. Magyar festő, 20. sz. első fele

Találkozás

olaj, farost

45*70,5 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)