Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Nő masnis blúzban, 1912 körül

559. Jobbágyi Gaiger Miklós (Szentgotthárd, 1892 - Budapest, 1959)

Nő masnis blúzban, 1912 körül

olaj, vászon

52*42 cm

j.n. ho. vakrámán felirat: Jobbágyi Gaiger...II. éves, Feltehetően kiállítva: Magyar Művészek Hetedik Csoportkiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1918., (kat. 81. Rózsaszínruhás nő, olajf. magántulajdon), keret nélkül