559. Jobbágyi Gaiger Miklós (Szentgotthárd, 1892 - Budapest, 1959)
Nő masnis blúzban, 1912 körül
olaj, vászon
52*42 cm
j.n. ho. vakrámán felirat: Jobbágyi Gaiger...II. éves, Feltehetően kiállítva: Magyar Művészek Hetedik Csoportkiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1918., (kat. 81. Rózsaszínruhás nő, olajf. magántulajdon), keret nélkül