Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hajóskapitány

539. F. A. monogrammal, 20. sz. eleje

Hajóskapitány

olaj, karton

61,5*46 cm

j.b.l.: F. A., sérült, keret nélkül