268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Barna hajú lány portréja, 1972

729. Pilmayer Péter (működött a 20. sz. második felében)

Barna hajú lány portréja, 1972

olaj, vászon

90*73,5 cm, ho: autográf felirat, keret nélkül