765. Stark Anna (Csepel, 1922 - Budapest, 2000)
Óbuda, 1960-as évek
olaj, vászon
70*50 cm
j.n. ho: a művész testvérének igazolása, Kiállítva: Stark Anna festőművész kiállítása, Budapest, HNF II. ker. Bizottsága helyiségei, 1978. június 8-21. (kat. 14.), Feltehetően kiállítva: Stark Anna festőművész kiállítása, Budapest, Vigadó Galéria, 1987. októbe