505. Hevesi Margit, Ehrenhaftné (működött a 20. sz. első felében)
”Kikötőrészlet Capriban”, 1930
olaj, vászon
50,5*60,5 cm
j.b.l.: E. Hevesi, kiállítva: “AME” Alkotó Művésznők Egyesülete Első Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. június (kat. 31. Kikötőrészlet Capriban, olajf. 300.-), Ehrenhaftné Hevesi Margit és Lóránt Erzsébet festőművészek Gyűjteményes Kiállítása a Szépművés