268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Kikötőrészlet Capriban”, 1930

505. Hevesi Margit, Ehrenhaftné (működött a 20. sz. első felében)

”Kikötőrészlet Capriban”, 1930

olaj, vászon

50,5*60,5 cm

j.b.l.: E. Hevesi, kiállítva: “AME” Alkotó Művésznők Egyesülete Első Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. június (kat. 31. Kikötőrészlet Capriban, olajf. 300.-), Ehrenhaftné Hevesi Margit és Lóránt Erzsébet festőművészek Gyűjteményes Kiállítása a Szépművés