268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Férfi portré

553. Antal Irén (Budapest, 1903 - Budapest, 1999)

Férfi portré

olaj, vászon

72*56 cm

j.j.l.: Antal Irén