Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Útmenti keresztnél, 1921

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

638. Vaszkó Ödön, Bilkei (Pancsova, 1896 - Budapest, 1945)

Útmenti keresztnél, 1921

olaj, karton

31,5*25 cm

j.j.l.: B. Vaszkó 921

Vételi megbízás (PDF)