268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Asztali csendélet, 1940 körül

627. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Asztali csendélet, 1940 körül

olaj, vászon

59,5*66,5 cm

j.ho: Zemplényi Magda, Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület XVII. Tavaszi Szalon, Budapest, 1942. június 7-21. (kat. 131. Csendélet, olajf.), keret nélkül