268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Gravosai kikötő”, 1911

542. Zord Arnold (Budapest, 1887 - ?)

”Gravosai kikötő”, 1911

olaj, karton

48*34 cm

j.j.l.: Zord A. 911, Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon 200-ik Jubiláris Kiállítása, Budapest, 1911. december (kat. 273. Gravosai kikötőből, olajf.)