542. Zord Arnold (Budapest, 1887 - ?)
”Gravosai kikötő”, 1911
olaj, karton
48*34 cm
j.j.l.: Zord A. 911, Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon 200-ik Jubiláris Kiállítása, Budapest, 1911. december (kat. 273. Gravosai kikötőből, olajf.)