693. Kemény László (Vác, 1901 - 1978)
Lázár feltámasztása, 1939 körül
olaj, vászon
87*78 cm
j.j.l.: Kemény László, kiállítva: Gaár Vilmos, Kemény László és Bokor Béla János gyűjteményes kiállítása, Budapest, “Műterem” Képzőművészeti Kiállítások, 1940. január 21-30., (kat. 30. Lázár feltámasztása, olajf. 10