Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Házaspár

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

881. Német művész, 20. sz. eleje

Házaspár

színezett litográfia, papír

535*400 mm

j.j.l.: olvashatatlan

Vételi megbízás (PDF)