Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hátakt, 1927

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

610. Trauner Sándor (Budapest, 1906 - Hága, 1993)

Hátakt, 1927

olaj, vászon

97*66 cm

j.n. proveniencia: Dr. Frenyó Vilmos tulajdonából, Kiállítva: Trauner (Párizs) kiállítás, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1981. december- 1982. január, (kat. 2. Akt), aukció: Saphier-Aukció, BÁV 1998, kat. 253., Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés,

Vételi megbízás (PDF)