Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Találkozás

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

753. Miklós I. jelzéssel, 20. sz. közepe

Találkozás

tempera, karton

480*580 mm

j.j.l.: Miklós I.

Vételi megbízás (PDF)