268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Parkrészlet alakokkal, 1964

588. Murai jelzéssel

Parkrészlet alakokkal, 1964

olaj, farost

45*60 cm

j.j.l.: Murai 964, keret nélkül