608. Kelemen Emil (Budapest, 1895 - New York, 1975)
Önarckép palettával, 1942 körül
olaj, vászon
65*50 cm
j.n. feltehetően kiállítva: Kelemen Emil festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1943. október 30–november 10. (kat. 24. Ecsettel vagy kat. 31., Önarckép), Kelemen Emil festő kiállítása, Budapest, volt Ernst Múzeum, 1948. március 13-29. (kat. 58. Önar