Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > "Szél úr és a többiek"

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

669. Benő jelzéssel, 20. sz.

"Szél úr és a többiek"

olaj, vászon

80*101 cm

j.j.l.: Benő

Vételi megbízás (PDF)