Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Fiúportré, 1967

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

605. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Fiúportré, 1967

olaj, vászon

65*55 cm

j.j.o.: G. Galamb E. 67, sérült

Vételi megbízás (PDF)