268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet babával

550. Telkessy Valéria (Jászberény, 1870 - 1950)

Csendélet babával

olaj, vászon

65*55 cm

j.n. ho: kiállítási cimke töredék, keret nélkül, Kiállítva: Telkessy Valéria festőművész festményeiből rendezett kiállítás, Budapest, Műterem Képzőművészeti Kiállítások K.F.T. 1937. április (kat. 17. vagy 41.), keret nélkül