Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Folyómenti városka látképe gőzhajóval

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

850. Magyar festő, 20. sz. eleje

Folyómenti városka látképe gőzhajóval

olaj, vászon

49*70,5 cm

Vételi megbízás (PDF)