Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet bokályokkal, 1930-as évek

577. Némethy Béla (Bántornya, 1879 - Budapest, 1984)

Csendélet bokályokkal, 1930-as évek

olaj, vászon

52*40 cm

j.j.l.: Némethy