268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Tájvázlat”, 1940 körül

526. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)

”Tájvázlat”, 1940 körül

olaj, karton

45 × 31 cm

j.b.l.: C. L., Feltehetően kiállítva: Gróf Crouy-Chanel László és Vaszkó Erzsébet festőművészek kiállítása, Budapest, Alkotás Művészház, 1944. március 19-29. (kat. sz. 16-17-18. Tájvázlat, olajf.)