526. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)
”Tájvázlat”, 1940 körül
olaj, karton
45 × 31 cm
j.b.l.: C. L., Feltehetően kiállítva: Gróf Crouy-Chanel László és Vaszkó Erzsébet festőművészek kiállítása, Budapest, Alkotás Művészház, 1944. március 19-29. (kat. sz. 16-17-18. Tájvázlat, olajf.)