Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Libapásztor (Ludat terelő fiú), Nagybánya 1912

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

635. Lehel Mária (Budapest, 1889 - Olaszország, 1973)

Libapásztor (Ludat terelő fiú), Nagybánya 1912

olaj, vászon

34,5*34 cm

j.j.l.: Lehel 912 NB, ho: 912/13 kiállítási cédula, kiállítva és reprodukálva: Saphier-Hölgyek palettával, 2008, (96. kép).

Vételi megbízás (PDF)