635. Lehel Mária (Budapest, 1889 - Olaszország, 1973)
Libapásztor (Ludat terelő fiú), Nagybánya 1912
olaj, vászon
34,5*34 cm
j.j.l.: Lehel 912 NB, ho: 912/13 kiállítási cédula, kiállítva és reprodukálva: Saphier-Hölgyek palettával, 2008, (96. kép).