268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szarvaskő vára, 1924

851. Murányi Gy. jelzéssel

Szarvaskő vára, 1924

olaj, karton

18*21,5 cm

j.b.l.: Murányi Gy. 924, ho: ajándékozási felirat, kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29–augusztus 31. (kat. 78.)