851. Murányi Gy. jelzéssel
Szarvaskő vára, 1924
olaj, karton
18*21,5 cm
j.b.l.: Murányi Gy. 924, ho: ajándékozási felirat, kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29–augusztus 31. (kat. 78.)