Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Kompozíció, 1989

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

817. Magyar festő

Kompozíció, 1989

olaj, vászon

22*30 cm

j.j.l.: olvashatatlan 89

Vételi megbízás (PDF)