Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Evő ember”

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

826. Péceli Margit (1942 - )

“Evő ember”

olaj, vászon

60*70 cm

j.n. ho. felirat: Péceli Margit Evő ember

Vételi megbízás (PDF)