Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Enteriőr szemüveggel, 1937

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

537. Póth István József (1898 - Budapest, 1957)

Enteriőr szemüveggel, 1937

olaj, vászon

60,5*50 cm

j.j.l.: Póth István József 937

Vételi megbízás (PDF)