Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hölgyportré

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

569. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)

Hölgyportré

olaj, vászon

68*55 cm

j.j.l.: Gombos Lilly és Gombos L., sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)