Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Falusi jelenet

874. Magyar festő, 20. sz.

Falusi jelenet

olaj, vászon

53,5*78 cm

j.j.l.: Prágai Jessum, keret nélkül