Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Nagyvárosi részlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

506. Magyar festő, 20. sz. első fele

Nagyvárosi részlet

olaj, vászon

60*50 cm

Vételi megbízás (PDF)