Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Magadtól soha el nem hagyhatod...”

637. Klug K. György (Mohács, 1895 - Pécs, 1969)

“Magadtól soha el nem hagyhatod...”

olaj, vászon kartonra ragasztva

40*29 cm

j.b.l.: Klug K. György 1933, b.l.:”...Magadtól soha el nem hagyhatod tegnapi holt magad...”