637. Klug K. György (Mohács, 1895 - Pécs, 1969)
“Magadtól soha el nem hagyhatod...”
olaj, vászon kartonra ragasztva
40*29 cm
j.b.l.: Klug K. György 1933, b.l.:”...Magadtól soha el nem hagyhatod tegnapi holt magad...”