Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Horgászó alak, 1975

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

862. Korsovitz, Pedras jelzéssel

Horgászó alak, 1975

olaj, vászon

24*30 cm

j.n. h.o.: cédula

Vételi megbízás (PDF)