268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Tájkép” (Dombos táj, 1972)

825. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

“Tájkép” (Dombos táj, 1972)

olaj, vászon

70*100 cm

j.n. ho: vakrámán autográf felirat, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25., (kat. sz. n. Dombos táj, 1972, olaj)