268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Folyóparti jelenet

863. B.K. jelzéssel, 20. sz. első fele

Folyóparti jelenet

olaj, karton

25*37,5 cm

j.j.l.: B.K.